  • SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
STEAM IRON SIH2200BLC
SIH2200BLC
3 Recenzii
Disponibilitate produs după locația magazinului
Anterior Următorul
- de la   magazine găsite
Ore
✕
Fier de călcat cu abur · SIH2200BLC
Anterior Următorul
- de la   magazine găsite
Ore
✕
  • Caracteristici
  • Informații tehnice
  • Recenzii
  • Documente incluse
  • Produse asemanatoare
Caracteristici
Capacitate a rezervorului, 280 ml
Necesitate redusă de reumplere
Sistem anti-calcar-icon
Sistem anti-calcar
Sistem anti scurgere-icon
Sistem anti scurgere
Oprire automată-icon
Oprire automată
Talpă din ceramică-icon
Talpă din ceramică
Accesibilitate prelungită-icon
Accesibilitate prelungită
Cablu de alimentare rotativ-icon
Cablu de alimentare rotativ
Auto curățare-icon
Auto curățare
Sistem eficient de înlăturare a calcarului
Păstrarea hainelor fără pată
Ați lăsat fierul de călcat în priză, nesupravegheat? Nicio problemă.
Alunecare extrem de lină
Cablu de alimentare de 2,5m pentru confortul dumneavoastră
Rotire de 360° pentru o experiență sigură și fără efort
Prelungiți durata de funcționare a fierului de călcat
Informații tehnice
Informații de bază
Tip produs
Fier de călcat cu abur
Eficiențâ
Putere de încălzire
2200 W
Volumul rezervorului de apa
0.28 l
Număr nivele putere
3
Eliberare rapidă aburi
30
Eliberare rapidă aburi (g/min)
90
Comenzi
Posibilitatea de a modifica temperatura
Analog
Indicator
Indicator de funcționare portocaliu
Regulator temperatură
Da
Indicator luminos pentru nivelul apei
Da
Talpă
Ceramic
Sistem împotriva depunerii calcarului
Sistem împotriva scurgerii
Funcție de auto curâțare
Eliberare verticală abur
Călcare fără aburi
Călcare cu abur uscat
Funcţie spray
Cablu de alimentare
360 °
Orificiu de alimentare cu apă cu capac
Normal
Siguranță
Oprire automată
Sistem de securitate
Dublă
Protecție independentă triplă
Accesorii
Pahar pentru umplere cu apă
Date tehnice
Cablu de alimentare
2100 mm
Lăţime
133 mm
Inaltime
145 mm
Adâncimea produsului
320 mm
Lățimea produsului împachetat
125 mm
Înăltimea produsului împachetat
165 mm
Adâmcimea produsului împachetat
313 mm